Hizmetlerimiz

Hastanemiz, sağlık ve refahınızı ön planda tutan bir yaklaşımla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar. Sizler için en iyisini sunmayı hedefleyen uzman kadromuz ve modern tıbbi teknolojilerimizle, her adımda sizinle birlikteyiz.

7/24 Acil & Ambulans

Hastanemize acil olarak başvuran her hasta önce uygun bir bakım alanına alınmakta ve sorumlu doktorumuz tarafından hastanın acil ön muayenesi yapılmaktadır.

Check-up Hizmetleri

Uzman hekimlerimiz ile birlikte yaşınıza özgü sağlık risklerini anlamak ve önlemek için size destek sağlıyoruz.

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve diş sağlığı, genel sağlığımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Sağlıklı dişler, doğru beslenme, etkili iletişim ve özgüvenin teminatıdır.

Beslenme ve Diyetetik

Hastanemizdeki beslenme ve diyetetik uzmanları, size en uygun beslenme planını oluşturmak ve sağlıklı yaşam tarzını benimsemeniz konusunda size yardımcı olmak için buradadır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Hastanemiz, en değerli varlıklarınızdan biri olan çocuklarınızın sağlığını koruma ve geliştirme misyonuyla çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında üstün hizmet sunmaktadır. 

Dahiliye

Dahiliye bölümü, genel sağlık sorunlarının teşhisi, tedavisi ve yönetimi ile ilgilenir. Dahiliye uzmanları, vücudun iç organları, sistemleri ve genel sağlık durumu üzerinde uzmanlık sahibidir.

Dermatoloji

Deri bilimi olarak tanımlanan dermatoloji, ciltteki hastalıklar ve bunların tedavisi ile ilgilenen bir tıp disiplinidir.


Doğum Öncesi ve Sonrası

Hayatın en büyük mucizelerinden biri, yeni bir yaşamın başlangıcıdır. Doğum öncesi ve sonrası dönemler, aileler için unutulmaz ve duygusal anlarla doludur. 

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik tedavi ve rehabilitasyon; kaza, travma, doğuştan gelen rahatsızlıklar ya da başka sebeplerle meydana gelen fonksiyonel bozuklukları ya da kayıpları çeşitli giderir.

Genel Sağlık Hizmeti

Hastanemiz, sağlık ve refahınızı ön planda tutan bir yaklaşımla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar.  

Genel Cerrahi

Genel cerrahinin alanına giren organlardaki hastalıkların tanı ve tedavileri, alanında uzman hekimler tarafından, en son bilgi ve teknoloji kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Göğüs Hastalıkları

Göğüs hastalıkları, solunum sistemimizin önemli bir parçasını oluşturan akciğerler, bronşlar ve solunum yollarını etkileyen çeşitli sağlık sorunlarını içerir. 

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Gözler, dünyayı keşfetmemizi sağlayan en önemli duyu organlarımızdır. Göz sağlığı, yaşam kalitesini etkileyen bir konudur.


Güzellik Kliniği

Sağlık ve güzellik bir bütündür, sizin için her ikisini de önemsiyoruz. Hastanemizde güzellik hizmetleriyle ilgilenen uzman ekibimiz, sağlığınız kadar değerli olan dış görünümünüzü de en üst düzeye taşır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın hastalıkları ve doğum polikliniğimizde doğum kontrol, gebelik planlama ve takibinin yanı sıra; doğumsal problemler, tüplerin kapalı olması, rahimde yapısal anomaliler kontrol edilir.

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kalp ve damar sağlığı, genel sağlığımız için kritik öneme sahip bir konudur. Kalp ve damar hastalıkları, dünya genelinde en önde gelen ölüm nedenlerinden biridir.

Kardiyoloji

Kardiyoloji, kalp ve damar hastalıklarını inceleyen bir bilim dalıdır.Kalp ve damar hastalıkları dünyada olduğu gibi ülkemizde de en sık ölüm nedenidir.

Kulak Burun Boğaz

Kulak Burun Boğaz (KBB) bölümü, kulağın, burunun ve boğazın sağlığına odaklanan önemli bir tıbbi uzmanlık alanını temsil eder. 

Medikal Estetik

Medikal estetik, modern tıbbın estetik güzellik ve gençleşme konularında sunduğu yenilikçi çözümleri temsil eder. 

Nöroloji

Nöroloji; sinir sisteminin anatomi, fizyoloji ve hastalıkları ile ilgilenen tıp dalıdır. Hastahanemizde migren botoksu tedavisi de uygulanmaktadır.

Odyoloji

Odyoloji, işitme ve işitme kayıplarının incelenmesi, tanısı ve tedavisi ile ilgilenen bilim dalıdır. Odyoloji bilim dalında çalışan uzmanlara odyolog adı verilmektedir.

Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ve Travmatoloji bölümü özetle kas iskelet sisteminin doğumsal veya sonradan edinilmiş hastalıkların ve travma sonucu oluşan yaralanmaların tedavileri ile ilgilenmektedir.Plastik ve Estetik Cerrahi

Plastik ve estetik cerrahi, dış görünümünüz ve dış görünümünüzde yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgilenen tıbbi bir uzmanlık alanı olmasının yanı sıra, kalıtımsal ya da çeşitli sebeplerden dolayı oluşmuş olan fiziki deformasyonların tedavisiyle de ilgilenen bir alandır.

Podoloji

Podoloji; ayak sağlığı ve hastalıklarıyla ilgilenen bir bilim dalıdır. Sağlıklı ayakta koruyucu ve önleyici, ayak hastalıkları üzerinde ise koruyucu tedavi yöntemleriyle ilgilenir.Psikoloji

Psikoloji, en genel anlamıyla davranışı ve zihni inceleyen bilimdir. Bilinçli ve bilinçsiz olayların yanı sıra daha çok duygu ve düşüncenin incelemesini yapar.Psikoloji, çok kapsamlı bir bilimsel alandır.

Radyoloji / Girişimsel Radyoloji

Radyoloji bölümümüzde dijital röntgen sistemleri, gelişmiş ultrasonografi cihazları ve radyoloji uzmanımızdan oluşan deneyimli kadrosuyla siz hastalarımıza iyi ve kaliteli tanı ve sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Üroloji

Üroloji, idrar yolu ve üreme sistemi hastalıklarını teşhis ve tedavi eden tıp dalıdır. Böbrek, idrar yolları, mesane, prostat, ve üreme organlarına odaklanır.