ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Hastanemiz, en değerli varlıklarınızdan biri olan çocuklarınızın, sağlığını koruma ve geliştirme misyonuyla, çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında üstün hizmet sunmaktadır. Çocukların büyüme ve gelişme süreçleri, özel bir uzmanlık gerektirir. Bu nedenle, çocuklarınızın sağlığı için, pediatri uzmanlarımız özenle çalışmaktadır.

Pediatri Uzmanlarımız

Hastanemizdeki pediatri uzmanları, çocukların sağlığına duyarlılıkla yaklaşan, geniş bir uzmanlık yelpazesiyle donatılmış hekimlerdir. Uzmanlıkları ve edindikleri deneyimler ile pediatri ekibimiz, her yaştan çocuk sağlığına yönelik kapsamlı bir bakım sunar.

Hizmetlerimiz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümümüz, çocuklarınızın ihtiyaçlarına uygun çeşitli hizmetler sunar:

Çocuk Muayenesi: Rutin kontrol muayeneleri, çocuklarınızın büyüme ve gelişme süreçlerini izlememize ve erken teşhis etmemize yardımcı olur.

Aşı Hizmetleri: Çocukluk çağı hastalıklarına karşı aşılar, çocuklarınızın sağlığını korur. Aşı programlarınızı güncel tutmak için sizinle işbirliği yaparız.

Akut ve Kronik Hastalık Yönetimi: Çocukluk hastalıklarının teşhis ve tedavisi tarafımızca yapılır, aynı zamanda kronik sağlık sorunlarına yönelik uzmanlıklar da sunarız.

Beslenme ve Büyüme Danışmanlığı: Sağlıklı beslenme alışkanlıkları ve ideal büyüme koşulları hakkında rehberlik sağlar, beslenme sorunlarına yardımcı oluruz.

Aile Odaklı Bakım

Çocuklarımızın sağlığı, ailelerimizin de bir parçasıdır. Bu nedenle, hastanemizdeki pediatri hizmetler, ailenizin tüm üyelerini kapsayan bir yaklaşımla sunulur. Sorularınızı yanıtlamak, endişelerinizi ele almak ve sizinle birlikte tedavi planı oluşturmak için buradayız.

Sağlıklı ve mutlu bir çocukluk, sağlıklı bir yetişkinliğin temelini atmaktadır. Çocuklarınızın sağlığını güvence altına almak ve uzman pediatri ekibimizle işbirliği yapmak için bizimle iletişime geçin. Sizin ve
çocuklarınızın sağlığı bizim için önemlidir.

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları ​ Bölümünden Randevu Al

+90 392 371 37 90 | +90 548 889 52 62 numaralı hattımızı arayarak hızlıca randevu oluşturabilirsiniz.